Посадовець Нацполіції попався на злочинній схемі, яка діяла у двох областях на заході України (ФОТО)

Переправляв ухилянтів через кордон у Чернівецькій та Волинській областях

фото: ОГП

Заступнику начальника Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області повідомлено про підозру в організації та сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Як повідомили в Офісі Генпрокурора України, правоохоронець активно проводив зустрічі з військовозобов’язаними, які мали намір уникнути військового призову. Він пропонував свою допомогу в організації незаконного перетину кордону поза межами пункту пропуску в Чернівецькій та Волинській областях.

За свої послуги правоохоронець вимагав грошову винагороду в сумі 8 тис доларів США. Після отримання коштів він повідомляв ухилянтам місце зустрічі та дату, коли їм потрібно з’явитись в обумовлене заздалегідь місце.

В подальшому ухилянтів зустрічали так звані провідники, які безпосередньо переправляли їх через державний кордон.

Викрили посадовця під час організації переправлення військовозобов’язаного через пункт пропуску «Устилуг». Правоохоронцями задокументовано факт отримання ним 8 тис доларів США та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

фото: ОГП

«Задокументовано факт, коли «клієнт» на кордоні назвав заздалегідь обумовлений пароль, після чого був оформлений ніби як «особа з інвалідністю за наявності посвідчення». При цьому жодних підтверджуючих документів він не надавав. Наразі «клієнт» вже повернувся в Україну.

Правоохоронець брав гроші трьома траншами: 4,5 тис. доларів США за початок підготовки до виїзду за кордон; 1,5 тис. доларів США безпосередньо перед виїздом за кордон; 2 тис. доларів США після виїзду за кордон, які мала вже передати довірена особа. Його було затримано саме під час отримання від посередника залишку коштів», повідомляє ДБР.

Читайте також: поліція затримала священнослужителя, який використовуючи свої зв’язки у ТЦК відправляв ухилянтів за кордон.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються всі особи, причетні до скоєння злочину. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий