Посадовиця зі Стрия та її чоловік привласнили 2 млн грн на "муніципальних нянях"
Чиновниця організувала схему з підробкою документів для отримання державних компенсацій, до якої залучила свого чоловіка-підприємця.
Правоохоронці викрили посадовицю управління соцзахисту населення Стрийської РВА, яка разом зі своїм чоловіком-підприємцем організувала схему з заволодіння грошима програми “Муніципальна няня”. На підставі фіктивних документів посадовиця заволоділа понад 2 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.
За даними слідства, підозрювана організувала схему систематичного заволодіння бюджетними грошима, які виділяються для компенсації витрат батьків за програмою “Муніципальна няня”. Вона сама підшукувала людей, які відповідали критеріям отримання виплат та сприяла в оформленні комплекту документів та договорів з власним чоловіком-підприємцем про нібито надання послуг по догляду за їх дітьми, які насправді потім не надавалися. Однак надалі, на підставі поданих фіктивних документів, соцзахистом було прийнято рішення про призначення компенсацій понад 40 заявникам.
“Після зарахування відшкодованих коштів на рахунки батьків, вони повертали їх частину готівкою або банківським переказом безпосередньо одному з подружжя. Задокументовано, що таким чином з держбюджету у період з червня 2020 року по травень 2025 року було безпідставно виплачено понад 2 млн грн”, — зазначила пресслужба прокуратури.
Дії подружжя кваліфікували, як шахрайство. Окрім цього, посадовиці РВА інкримінують зловживання службовим становищем, а чоловіку — пособництво у зловживанні службовим становищем. Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів, а також відсторонення держслужбовиці від посади. Слідчі дії тривають.
varta1.com.ua: Новини
У Львові сталася ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
На вулиці Любінській 100 сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох транспортних засобів
Колишнього заступника сільради на Львівщині підозрюють у шахрайстві з антидроновою технікою для ЗСУ
Службовець безпідставно завищив вартість оборонних товарів, завдавши громаді понад 300 тисяч гривень збитків.
У Львові біля ТРЦ Forum сталося ДТП (ВІДЕО)
Внаслідок ДТП рух ускладнений. Обставини аварії зʼясовуються.
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
Призвісько її ...??? Коли буде відомо ???