Посеред вулиці Одеси знущалися з коня (ВІДЕО)

епкеи
епкеи

В Одесі, у ніч з суботи на неділю, посеред вулиці впав кінь. Відео з місця події публікували очевидці в соціальних мережах, пише «УНІАН».

За словами однієї з очевидців події, тварина не могла йти бруківкою через стерті підкови, а кучер не звертав на це уваги й змушував тварину рухатися.

"Справа в тому, що ми не могли виїхати з парковки, адже карета перегородила проїзд. А все тому, що в коня стерті підкови, і він ковзає бруківкою як на льоду, вийти під гірку не може. На коментар від мене, щоб не знущався над твариною, чувак сказав, що ні крапельки не знущається і 100 разів так робив«, — повідомила дівчина.

У результаті тварина впала. На знятих відео помітно, що нога коня підвернута і на ній видніється щось червоне.

»Кінь впав і, швидше за все, зламав ногу. Замість того щоб відстебнути його, цей чоловік смикав його разом з каретою, намагаючись підняти. У мене розривається серце від того, що тварина — це лише бізнес у 21 столітті", — розповіла очевидиця.

Коня підняли. Люди просили чоловіка не чіпати тварину, проте той стверджував, що кінь в хорошому стані й намагався його відвести геть.

Тим часом на місце викликали поліцію. За словами очевидців, правоохоронці склали протокол за 89 статтею КУпАП (жорстоке поводження з тваринами), проте потім сказали, що це не є жорстоким поводженням з тваринами, і не хотіли вилучати коня.