Посилання оборони: Україна укріплює кордон на півночі і встановлює мінні поля(ФОТО)
Ситуація у Північній операційній зоні залишається контрольованою
Українські військові регулярно укріплюють кордон України на півночі. Зокрема, лише за минулий тиждень було встановлено кілька десятків протитанкових мінних полів та загороджень з використанням понад 6,5 тис. мін.
Про посилення оборони у Телеграм повідомив командувач Об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він зазначив, що у межах робіт з укріплення кордону також було вирито близько 3 тис. метрів траншей та 4,5 тис. метрів протитанкових ровів вздовж державного кордону.
Також українські захисники обладнали кілька десятків перекритих щілин, укриттів і вогневих позицій для особового складу, а також вогневих позицій для техніки.
У навчальній програмі передбачено опрацювання тактики бою у різних умовах.
Воїни проходять смуги перешкод, вчаться надавати допомогу та евакуювати поранених побратимів, опановують техніку та озброєння та тренуються знищувати ворожу «броню» і займати кругову оборону.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У міській раді Львова назвали причини пожежі на стоянці де згорів автобус (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- На Львівщину повертається загиблий Герой Іван Ревтьо
- Поліція перевіряє інформацію про побиття колишнього полоненого Володимира Балуха у ТЦК
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини Назарій Далецький відвідав "свою" могилу після майже 4 років полону
- У Львові під виглядом реконструкції будівлі самовільно надбудували п’ятий поверх
- На Львівщині водій насмерть збив двох пішоходів
- На Львівщині на трасі Київ–Чоп сталася масштабна ДТП
- Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Дублянах
Коментарі