Посол України в Туреччині розповів, куди поділись БПЛА Bayraktar і де їх застосовують зараз

Актуальність безпілотників не зменшилася, просто є інша методика використання

Турецькі безпілотні літальні апарати Bayraktar зараз продовжують активно використовуватися Збройними силами України і в нинішніх умовах війни з росією, але не для нанесення прямих ударів по ворожих позиціях, а з іншою метою. Про це розповів посол України у Туреччині Василь Боднар в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

 «Насправді актуальність (безпілотників Bayraktar - ред.) не зменшилася, просто є інша методика використання... На сьогодні, оскільки лінія фронту більш-менш стабільна, а система протиповітряної оборони (Росії - ред.) глибоко ешелонована, використання за прямим призначенням цих безпілотників Bayraktar для удару по ворожих силах є недоцільним, оскільки вони, як і будь-який літальний апарат, доволі вразливі для ППО. Тому їх використовують зовсім з іншими цілями», - пояснив Боднар.

Тому зараз Bayraktar виконують інші завдання в інтересах ЗСУ, деталі яких не розголошуються. Крім того, триває постачання до України не лише «байрактарів», а й певних комплектуючих, які допомагають розвитку нових видів БПЛА у Туреччині.

Читайте також: раніше у НАТО спрогнозували, доки триватиме війна в Україні

«Це все складає взаємодоповнюючу взаємодію у оборонно-промисловому комплексі... І, звичайно, не знімається з порядку денного будівництво заводу Bayraktar в Україні і виробництво цих безпілотників із штампом »Made in Ukraine", - резюмував посол.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк