Посварилася з коханим і стрибнула з мосту: водолази рятували жінку (фото)
У суботу, 25 травня, о 04:08 год., у Києві, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що з мосту Метро у річку Дніпро впала людина. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
"На місце події було направлено водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Водолази встановили, що на відстані 150 м від берега у воді знаходиться жінка. Не гаючи часу, бійці відразу ж приступили до рятувальних робіт. З допомогою водолазно-рятувального спорядження, водолази врятували жінку, 1987 року. Жінці надали першу домедичну допомогу і передали працівникам медичної служби", — повідомляють рятувальники
Причину і обставини цього випадку з’ясовуватимуть правоохоронні органи.
Доповнило інформацію про подію видання «Інформатор», кореспонденти якого були на місці.
«За словами прибулих на місце події рятувальників спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби, дівчина, 1987 року народження, вийшла на середину мосту Метро, а потім зістрибнула з нього в Дніпро. Очевидці, які спостерігали цю подію, подзвонили на лінію екстрених служб. Дівчина вирішила накласти на себе руки біля однієї з опор, приблизно на середині мосту. На щастя, вона вижила, але отримала сильні травми від зіткнення з поверхнею води. Співробітникам САРВС вона зізналася, що приїхала до Києва з Одеси, а на такий вчинок її змусив конфлікт з коханим. Рятувальники передали потерпілу, у якій були явні ознаки алкогольного сп’яніння, у руки медиків», — повідомляють у виданні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі