Потяг «Львів-Здолбунів» переїхав жінку: остання загинула на місці (ФОТО)
Жінка переходила залізничну колію на заборонений сигнал світлофора
У суботу, 7 грудня, близько 11:30 години у Дубенському районі трапиався трагічний випадок - внаслідок наїзду потяга загинула пенсіонерка. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Рівненській області.
"Слідчо-оперативна група встановила, що машиніст вантажного потяга сполученням «Львів-Здолбунів», 47-річний здолбунівчанин, допустив наїзд на 70-річну дубенчанку, яка переходила залізничну колію на заборонений сигнал світлофора.", - йдеться у повідомленні.
Відтак, попри застосоване екстрене гальмування, уникнути наїзду не вдалося.
Від отриманих травм пенсіонерка загинула на місці події.
Фото: ГУНП у Рівненському районі
Раніше повідомляли: у Харкові 15-річний блогер заради забави підпалив потяг
За фактом порушення правил безпеки руху на залізничному транспорті, що спричинило смерть потерпілого слідчі розпочали досудове розслідування за ч.3 ст.276 КК України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі
"Слідчо-оперативна група встановила, що машиніст вантажного потяга сполученням «Львів-Здолбунів», 47-річний здолбунівчанин, допустив наїзд на 70-річну дубенчанку, яка переходила залізничну колію на заборонений сигнал світлофора."А чому не "70-річна дубенчанка, яка переходила залізничну колію на заборонений сигнал світлофора влізла під потяг."