Потужна пожежа "Нової пошти" на Закарпатті (фото, відео)
Займання сталося 24 серпня, ввечері, о 20.50 год., на вул. Кооперативна, 4. Там розташоване найбільше відділення Нової Пошти в Мукачево, та одне з найбільших на Закарпатті. Про рятувальні заходи та попередні причини пожежі повідомляє місцеве видання Мукачево.net.
Мова йде про будівлю, площею близько 2400 кв. м, в якій міститься адміністративна частина та велетенський склад.
Як повідомляє з місця події кореспондент Mukachevo.net, вогонь охопив всю будівлю. Вибухи (ймовірно від газу) було чути на все місто.
Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області інформує, що спочатку на гасіння пожежі приїхали три одиниці техніки. Але через підвищений рівень складності вирішили залучити до боротьби із вогняною стихією додаткові сили ДСНС Закарпаття.
Тож, над ліквідацією пожежі працювало 10 одиниць основної пожежної техніки та 3 допоміжної, а також, понад 50 рятувальників. Зокрема, станом на 22:00 год., були задіяні чергові відділення 2-го пожежно-рятувального загону м. Мукачево, добровільна пожежна команда с. Дерцен Мукачівського району, техніка та рятувальники від державних пожежно-рятувальних частин міст Свалява, Іршава, Берегово та смт Середнє Ужгородського району.
О 22:25 год. пожежу у складському приміщенні на площі 2400 кв. м локалізовано.
Обставини виникнення займання з’ясовуються.
Водночас, як пише Українська правда, прес-секретар «Нової пошти» Зоя Шевчук запевняє, що постраждалих внаслідок пожежі в Мукачево немає.
«Термінал був обладнаний всіма необхідними засобами протипожежної безпеки. Після того, як буде отримано доступ на територію терміналу, буде здійснено оцінку збитків. Усі втрачені посилки будуть компенсовані», — йдеться у коментарі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
4
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі