Повідомлено про підозру підряднику за розкрадання коштів під час реконструкції львівської школи
Підряднику повідомлено про підозру за розкрадання коштів під час реконструкції школи. Про це повідомили 13 січня у пресслужбі прокуратури Львівської області.
«За процесуального керівництва прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру директору підприємства за фактом службового підроблення та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем», — йдеться у повідомленні.
Йому інкремінуються статті ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України.
«За даними слідства, посадовець вніс неправдиві відомості про об’єми фактично виконаних робіт щодо реконструкції освітнього закладу в акти приймання виконаних будівельних робіт, які згідно проведених експертиз не відповідають дійсності, тим самим завдавши збитки державі на понад 2,8 млн грн», — додали в прокуратурі.
Окрім того, повідомлено про підозру у службовій недбалості людині, яка здійснювала технічний нагляд за вказаним об’єктом — ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу поліції № 2 Львівського РУП № 2. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі