Повідомили перші результати "опитування Зеленського" з опрацьованих 70 % анкет
У партії “Слуга народу” повідомили про перші результати загальноукраїнського опитування “5 питань від Президента” після обробки 74 % анкет. Про це «УНН» повідомляє з посиланням на пресслужбу політичної партії “Слуги народу”.
Результати загальноукраїнського опитування “5 питань від Президента” після обробки 74 % анкет.
Відтак, за результатами екзит-полу, “за” проголосували:
Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах? — 82,97 %,
Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на Донбасі? — 46,70 %,
Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300? — 89,60 %,
Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у тяжкохворих? — 64,88 %,
Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності? — 74,21 %.
Нагадаємо, керівник авторської групи “95 кварталу” Артем Гагарін заявив, що опитування “5 питань від Президента”, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, пройшло в межах чинного законодавства.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі