Повітряні сили назвали причини сьогоднішніх масштабних тривог
Не лише зліт МіГів
У Повітряних силах Збройних сил України заявили, що масштабні повітряні тривоги, які оголошували протягом дня 14 березня, були пов'язані з активністю тактичної авіації рф, загрозою застосування ОТРК наземного базування та польотами МіГ-31К.
Як зазначається у повідомленні на каналі Повітряних сил у Telegram, близько 10:00 тривога лунала на півдні, півночі та сході України. Це було пов'язано з активністю тактичної авіації.
«Зокрема на півдні літаки Су-24 випустили в напрямку узбережжя чотири протирадіолокаційні ракети Х-31П по засобах ППО Одещини. Ракети не досягли своїх цілей, але уламки однієї з них завдали пошкоджень цивільній інфраструктурі», – додали у ПС ЗСУ.
З 10:27 на сході України була загроза застосування оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування, а о 15:26 масштабна повітряна тривога пролунала через загрозу застосування балістичних ракет.
Читайте також: експерт зробив тривожний прогноз про ракетні удари рф.
«Решта тривог – о 13:00, 14:30 та 16:30 – оголошувалися через зліт винищувача МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет »Кинджал« з авіабази »Саваслейка«. Повітряні тривоги, пов'язані з МіГ-31К, не були тривалими, скоріш за все це тренувальні польоти», – пояснили у Повітряних силах.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Українець одружився із 80-річною тещею, щоб виїхати за кордон
- У ВР остаточно заявили про неможливість проведення виборів під час війни в Україні
- Омбудсмен хоче збільшити штрафи щодо мовного законодавства
- Україна масштабніше битиме по росії, - Сибіга
- У Львові водій вʼїхав в трамвай та втік з місця події (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Львові влучання шехеда, є важко поранені (ВІДЕО)
- Вранці на Львівщині у палаючому житловому будинку загинув чоловік (ФОТО)
- Відому зірку TikTok оленя на ім'я Борис на Рівненщині збила водійка, яка мчала з вимкненими фарами на великій швидкості
- У Львові поліція знайшла неповнолітню безвісти зниклу дівчину
- Померла 16-річна дівчина, яка у Києві впала у яму з окропом
Коментарі