«Поводиться як людина-гопник»: Подоляк про демонстративну ненависть РФ (ВІДЕО)

Він зазначив, що росія довгий час маскувалася «за концертами Шостаковича і за балетом Великого театру», щоб приховати свою справжню сутність

ФОТО: Михайло Подоляк

У війні проти України росіяни проявляють свою злість, атакуючи мирне населення. Точно так само, як зробила би малоінтелектуальна людина.

Таку думку в ефірі телемарафону «FREEДОМ» озвучив радник голова Офісу президента України Михайло Подоляк. 

«Давайте об’єктивно. Це неминуче мало статися. РФ ставитися до категорії... Якщо привести аналогію, це така людина-гопник. Якщо вона відчуває опір, на неї дивляться з огидою всі навколо, вона починає панікувати і використовувати найбільш демонстративні форми прояву своєї ненависті. Росія зараз поводиться так, як має поводитися росія, на жаль», — сказав Подоляк.

Радник голова ОПУ зазначив, що росія довгий час маскувалася «за концертами Шостаковича і за балетом Великого театру», щоб приховати свою справжню сутність.

«Насправді це країна, яка ненавидить навколишній світ. Візьміть таке саме пропите обличчя, яке п’є з горла горілку, щербато посміхається, бо на стоматологію грошей не вистачає. Ця особа і є реальна культура російської федерації. Тому і мислення там таке», — додав він.

Подоляк наголосив, що росія показала свою неефективність з точки зору захоплення України, зазнала репутаційних втрат. Тепер росіяни демонструють свою озлобленість, атакуючи мирних мешканців.

«Думали, що весь світ буде стояти на колінах, у них будуть тремтіти ноги, Україна швиденько зламається... Сьогодні все йде іншим шляхом. Україна виглядає вкрай ефективно з точки зору управління військовим процесом як таким. Зрозуміло, що у нас жертви, зрозуміло, що багато проблем, не вистачає військових ресурсів, тому що ми перш за все не експансіоністська держава, але тим не менше. Росія виглядає на тлі України дуже мізерно в репутаційному плані. На глобальних ринках до Росії ставляться з крайньою зневагою. Навіть на засіданні G7 це було підкреслено демонстративно: подивіться на цього напівоголеного мачо, подивіться на нього, це огидний персонаж у людській історії і це викликає озлоблення. А що коли людина малоінтелектуальна, як вона проявляє свою злість? Починає бити по найбільш незахищеним верствам населення. Бере крилату ракету, тому що може собі дозволити», — заявив Подоляк. 

Нагадаємо, що над Миколаївщиною ЗСУ знищили російський безпілотник вартістю 7 млн доларів США (ФОТО).

Читайте також