Пожежа на Науковій: львівські вогнеборці ліквідували загоряння (ВІДЕО)
Пожежа виникла у двоповерховій будівлі
Зранку, 26 серпня, у Львові побачили густий чорний дим у районі вулиці Наукової.
Про це повідомляла «Варта 1».
За попередніми даними, пожежа відбувається на території колишнього ювелірного заводу, де розміщується підприємство «Термоприлад».
Також згодом у пресслужбі ДСНС у Львівські області повідомили, що пожежа виникла на вул. Наукова, 3а в двоповерховій будівлі на 2-му поверсі.
До місця події було направлено рятувальників м. Львова.
На момент прибуття вогнеборців до місця події з вікна будівлі вибивався густий чорний дим. Вогнеборці включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору і приступили до проведення робіт з ліквідації займання.
О 10:34 год. пожежу було локалізовано та о 10:41 год. вдалось ліквідувати на площі 20 кв. м у складі 3-ох ланок газодимозахисної служби.
Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників, вдалось не допустити подальшого розповсюдження вогню та врятувати будівлю від знищення вогнем.
Внаслідок займання, ніхто не постраждав.
Нагадаємо, у Франківському районі Львова сталася пожежа (ФОТО).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі