Пожежі після обстрілів: на Луганщині загарбники продовжують руйнувати міста і села (ФОТО)

Продовжують героїчно працювати воїни, рятувальники, представники влади, поліція, лікарі, комунальники, волонтери Луганської області

ФОТО: ДСНС України

За минулу добу, 24 березня, надзвичайники ліквідували понад 30 пожеж у житлових багатоповерхівках, приватних будинках та інших об’єктах області та врятували 18 людей на Луганщині.

Про це повідомляє ДСНС України.

Йдеться, що рятувальники ДСНС Луганської області продовжують розбирати завали та гасити пожежі, що сталися через обстріли в Рубіжному, Сєвєродонецьку, Привіллі, Щедріщевому, Лисичанську, Новотошківці.

«Продовжують героїчно працювати наші воїни, рятувальники, представники влади, поліція, лікарі, комунальники, волонтери Луганської області. Всі вони виконують свою роботу в критичних умовах: під обстрілами, попри власну небезпеку. Результат їх відважності — це тисячі евакуйованих громадян із зони бойових дій, десятки народжених здорових маленьких українців та українок в підвалах лікарень, нагодовані старенькі, мами та дітки в сховищах, близько сотні врятованих з-під завалів людей. Тримаймося!» — Зазначається у повідомленні.

Фото: ДСНС України

Читайте також