ППО столиці зміцнішала та активно знешкоджує атаки ворога

Українське небо буде захищено

Фото:інформативне

За повідомленням начальника  Київської міської військової адміністрації Миколи Жирнова, ППО є однією з найважливіших складових оборони столиці України.

Наразі на озброєнні українські військові мають вітчизняні та зарубіжні засоби.

«Система протиповітряної оборони — це одна із важливих складових побудови оборони Києва. На даний час визначені сили та засоби, які виконують завдання. Відповідно до замислу керівника оборони, для них визначені вогневі позиції. З кожним днем збільшується кількість як особового складу, який виконує дані завдання, так і озброєння. Це як вітчизняні зразки, так і зарубіжні, які ми отримали як матеріально-технічну допомогу», — зазначив Жирнов.

Додатково очільник Київської МВА додав, що українським захисникам вдається утримувати оборону столиці і збивати ворожу авіацію й ракети.

«Це можна бачити по тому, скільки знищено російських ракет та авіації. Тому сьогодні літаки над Києвом вже не літають. Вони знають, що їх чекає розгром з усіх вулиць і кварталів», — додав Жирнов.

Микола Жирнов пояснив, для чого в Києві було введено дводобову комендантську годину.

Очільник Київської МВА зазначив, що  це допоможе випередити провокації, що готують ворожі ДРГ, які продовжують діяти у столиці.

Читайте також