Працівники ДСНС врятували неповнолітню дівчинку, яка хотіла стрибнути з 9-го поверху
У середу, 5-грудня, працівникам ДСНС довелося рятувати неповнолітню дівчинку, яка вирішила стрибнути з 9-го поверху будинку.
Як зазначають у прес-службі столичного ГУ ДСНС, 5 грудня, до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про те, що на балконі 9-го поверху житлового будинку в м. Бровари, на вул. Грушевського, дівчина збирається вистрибнути з вікна.
На місце події терміново виїхали рятувальники, які побачили в балконному отворі однієї з квартир дев’ятого поверху дівчинку, на вигляд 14–15 років.
«Було ухвалено рішення спуститися у вікно балкону 9-го поверху з даху житлового будинку способом »саморятування”, з допомогою рятувальної мотузки. Начальник караулу з даху будинку потрапив на балкон та затягнув дівчину у приміщення", — розповіли у відомстві.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі