Правоохоронці Дніпра затримали диверсанта, який передавав дані військових об’єктів окупантам (ФОТО)
Він фотографував військові об'єкти та інфраструктуру міста
Правоохоронні органи у Дніпрі затримали диверсанта, який фотографував та передавав дані російським загарбникам про інфраструктурні об'єкти.
Про це повідомили у пресслужбі Нацгвардії України.
Як стало відомо, найманець фотографував військові об'єкти, укріплення та інфраструктуру міста. Після чого надсилав дані окупантам.
“Фотографії чоловік відправляв контакту з росії. Для вияснення обставин і подальшої роботи гвардійці передали затриманого диверсанта співробітникам СБУ”, — розповіли в пресслужбі Нацгвардії України.
Фото: Національна гвардія України
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі