Правоохоронці Львівщини відкрили провадження щодо пасажирки маршрутки, яка прославляла росію і путіна (ВІДЕО)
Фанаткою путіна виявилася 58-річна мешканка Сокаля
У Червоноградському районі поліцейські відкрили кримінальне провадження за публічні висловлювання місцевої мешканки на користь ворога.
Як повідомляє Нацполіція Львівщини, прихильниці «руського міра», яка розпалювала національну ворожнечу та принижувала честь і гідність українців, загрожує до п’яти років обмеження волі.
Під час моніторингу соцмереж правоохоронці виявили відео, на якому невідома жінка публічно висловлювала антиукраїнські позиції та виправдовувала політику країни-агресора проти України. Невдовзі оперативники Червоноградського районного відділу поліції, спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, встановили особу колаборантки, 58-річної мешканки міста Сокаль.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, — обмеження волі на термін до п’яти років.
Досудове розслідування триває.
Як повідомлялося, у соцмережах з’явилося відео зі Львівщини, де водій вигнав із маршрутки пасажирку, яка прославляла росію і ностальгувала за росіянами. Інцидент трапився у Червонограді. На початку чоловік намагався заспокоїти провокаторку словами, закликавши її «закрити морду», однак коли це не подіяло, виштовхав її з автобуса.
Опинившись на вулиці, жінка не вгамовувалася, стверджуючи, що «мо**лі» нібито дали комусь «квартири».
«Не буде вам України. До пи*ди ваша Україна. Москва була, є і буде», — кричала вона, і багато чого, на тему виїзду українців за кордон.
При цьому решта пасажирів вчинок водія підтримала, порадивши любительці так званого «руского міра» йти пішки прямо до Москви.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Федоров став радником міністра оборони Італії
- Росія готує наступальні операції у напрямку двох українських міст, - Паліса
- На Львівщині засудили військового, який 4 місяці не повертався до частини
- Повертаючись з відпустки на бойові позиції загинув воїн зі Львівщини Денис Мота
- Росія готує мобілізацію 600 тисяч людей, - ГУР МО та СЗРУ
Найчитаніше
- На Львівщині сталася смертельна ДТП за участі поліцейського
- Повертаючись з відпустки на бойові позиції загинув воїн зі Львівщини Денис Мота
- На Львівщині поліція встановлює особи учасників конфлікту, під час якого було побито дівчину
- У Львові внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
- У ДТП на Львівщині загинув пасажир автомобля
Коментарі