Правоохоронці прийшли з обшуками до «Львівгазу» та ще до 13-ох облгазах: в чому справа

Проведено масштабну спецоперацію щодо газового крила

ФОТО: ілюстративне

БЕБ та СБУ в рамках розслідування кримінальної справи про заволодіння державними коштами в п’ятницю, 17 березня, провели обшуки в 14 газорозподільних компаніях групи Регіональної газової компанії. Зокрема обшуки пройшли у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Харкові, Закарпатті, Івано-Франківську та всіх інших офісах «Регіональної газової компанії». Про це пише «Економічна Правда».

Так, правоохоронці розслідують схему незаконного виведення коштів, сплачених за спожитий газ, на підконтрольні структури, яка нібито спричинила збитків на мільярди гривень.

Натомість у «Львівгазі» відреагували на ситуацію з обшуками та злочинами, які їм інкримінують.

«Зранку 17 березня озброєні співробітники правоохоронних органів зайшли на територію та до приміщень газорозподільних компаній. Обшуки проводились за надуманим звинуваченням в нібито заволодінні державними коштами. Бюро економічної безпеки та СБУ в рамках розслідування кримінальної справи за санкцією Шевченківського райсуду м. Києва провела обшуки в АТ „Львівгаз“ та ще 14 газорозподільних компаніях», — зазначили у коментарі LVIV.MEDIA в АТ «Львівгаз».

Там зазначили, що після проникнення на територію на деяких підприємствах співробітників вивели з робочих місць й тримали в коридорі під наглядом автоматників.

«В них було вилучено телефони і проведено огляд особистих речей. Здійснювався психологічний тиск», — розповіли у компанії.

РГК вважає проведення обшуків, що супроводжувалися кричущими порушеннями прав людини, здійсненням тиску на співробітників підприємств критичної інфраструктури.

Читайте також: Лозинського взято під варту з правом внесення застави.

«На нашу думку, кримінальна справа, що стала приводом для обшуків, порушена лише з метою тиску на підприємства, які АТ „НАК „Нафтогаз України“ в особі ДАТ „Чорноморнафтогаз“ намагається захопити в рейдерський спосіб», — зазначили в пресслужбі АТ «Львівгаз».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк