Правоохоронці провели обшуки у ЛМКП «Львівводоканал»

Через закупівлі

Сьогодні, 14 лютого, правоохоронці провели обшуки у ЛМКП «Львівводоканал». Про це повідомили джерела у правоохоронних органах у коментарі LVIV.MEDIA.

«Львівводоканал» протягом 2022 — 2023 років без проведення тендеру уклав догори із ТОВ «ЕТА» на понад 25 млн грн. Комунальне підприємство, зокрема, закуповувало генератори.

Представники «Львівводоканалу» змовилися із керівником ТОВ «ЕТА». Так підприємство продало «Львівводоканалу» товари за штучно завищеною вартістю. Зокрема, йдеться про комплектний перетворювач частот, який ТОВ «ЕТА» продало ЛМКП «Львівводоканал» за 1,3 млн грн, хоча ціна закупівлі перетворювача складала близько 466 тис. грн.

Різниця закупівлі обладнання ТОВ «ЕТА» у постачальників та продажу на ЛМКП «Львівводоканал» складала близько 11 млн грн. Під час обшуків правоохоронці вилучили документи, які підтверджують факти махінацій.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕТА» зареєстроване у 2008 році у Львові. Згідно з даними порталу YouControl, керівником та засновником організації є Ярослав Джала. Основний вид діяльності компанії — оптова торгівля іншими машинами та устаткованням.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також