Правоохоронці три дні поспіль розшукують зниклу рівнянку
Допоможіть знайти людину
Поліцейські та рідні три дні поспіль розшукують зниклу безвісти жительку Рівного. Про це повідомили у прес-службі поліції Рівненської області.
«Продоус Олена Валеріївна, 1981 р. н., близько 18:00 год., четвертого вересня пішла, з її слів, на роботу, та досі не повернулась. На даний час місцеперебування зниклої не відоме», — повідомили в поліції.
Прикмети: на вигляд 40–45 років, зріст приблизно 165–170 см, середньої тілобудови, волосся русяве, довжиною до плечей.
Була одягнута у бежевий спортивний костюм, кросівки білого кольору, при собі мала сумку з зображенням фламінго.
Відомо, що жінка зникала і раніше. Телефон вимкнений.
Правоохоронці звертаються до громадян: якщо вам відома будь-яка інформація про її можливе місцеперебування, прохання повідомити за номером телефону 068-067-55-68 або на спецлінію «102».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі