Правоохоронці відреагували на побиття дівчини в Стрию (ВІДЕО 18+)

Особи учасників бійки встановлені

Скриншот з відео

У місті Стрий, що на Львівщині підлітки завдали травм дівчині. Відповідне відео оприлюднили у місцевих соцмережах. Згодом з’явилася реакція правоохоронців.

У прес-службі поліції Львівської області повідомили, що поліцейські встановлюють обставини побиття неповнолітньої у Стрию

«Особи учасників події встановлені, зараз правоохоронці проводять їх опитування у присутності батьків та психологів – вирішується питання правової кваліфікації», - йдеться у повідомленні.

Так, 16 квітня під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відеоролик, у якому дівчина завдає ударів у різні частини тіла та по голові іншій дівчині, яка лежить на землі.

«Під час перевірки, проведеної співробітниками Стрийського районного управління поліції, було встановлено, що подія сталась 9 квітня у місті Стрий на вулиці Бобикевича. Також встановлені особи учасників події, зокрема, дівчини, яка завдавала ударів – 16-річної місцевої жительки та потерпілої – також мешканки Стрия віком 15 років», - йдеться у дописі.

Зараз правоохоронці опитують учасників події у «Зеленій кімнаті» в присутності батьків та психологів для встановлення усіх обставин.

Читайте також: на Львівщині підлітки жорстоко побили дівчину (ВІДЕО 18 +)

Вирішується питання правової кваліфікації події.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена