Правоохоронці викрили нову схему для ухилянтів: фіктивний шлюб з матерями-одиначками (ФОТО)

Нею користувалися чоловіки віком 20-35 років

Фото: Укрінформ

У Житомирській області викрили схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку, які фіктивно одружувалися з матерями-одиначками.

Про це розповів начальник відділу міграційної поліції ГУНП у Житомирській області Максим Заярний, передає «Укрінформ».

«Була викрита злочинна схема діяльності мешканців міста Бердичева та Вінницької області, які налагодили схему оформлення батьківства осіб чоловічої статі над трьома і більше дітьми, за що брали певну плату», - поінформував Заярний.

6 січня правоохоронці та прикордонники провели операцію затримання двох осіб. Це мешканка Бердичева, яка організувала схему, підшуковуючи матерів-одиначок, та житель Вінниці, котрий знаходив так званих «батьків».

Організатори схеми підшуковували матерів-одиначок, які мали низький рівень достатку. Їм пропонували $500, а за оформлення фіктивного батьківства чоловіки сплачували від $3 тис.

Зокрема, фігуранти допомогли оформити батьківство на двох дітей мешканцю міста Переяслава Київської області, який мав одну свою дитину. Він уклав фіктивний шлюб та оформив батьківство, але перетнути кордон не встиг - його теж затримали.

Заярний додав, що наразі є інформація про 5-6 випадків у межах цієї схеми. Нею користувалися чоловіки віком 20-35 років.

Як повідомлялося, на Львівщині затримали чоловіка, який за 10 тисяч доларів пообіцяв перевести через кордон «ухилянта».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий