Правоохоронці просять допомоги у встановленні осіб, причетних до вандалізму пам’ятника Шевченку
«Якщо вам відома будь-яка інформація, телефонуйте на оперативну лінію 102 чи зверніться у Стрийський відділ поліції » - про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.
Нагадаємо, що вчора, 11 лютого, о 13.40 у Стрийський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що у міському парку невідомі особи відбили елемент від пам’ятника Шевченкові.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що від скульптури зловмисники відбили голову та викрали її.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років позбавлення волі.
Правоохоронці встановлюють причетних до злочину осіб, а також просять зголоситися тих, хто володіє будь-якою інформацією. Зателефонуйте на оперативну лінію 102, або зверніться у Стрийський відділ поліції.
Нагадаємо, що бронзовий пам’ятник Тарасу Шевченку на бетонному постаменті був встановлений у 1958 році. А вчора, правоохоронці виявили відбиту з пам’ятнику Т. Шевченку голову. На місці події самої голови не вивили.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі