Правоохоронці розшукують осіб, які на Львівщині скоїли розбійний напад
Якщо хтось володіє інформацією про їх місце знаходження чи став очевидцем події, просимо звертатися на оперативну лінію «102» або у найближчий підрозділ поліції. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
Сьогодні, 9 серпня, в Пустомитівський відділ поліції звернулася 33-річна жителька одного із сіл району. Жінка повідомила, що близько 08.00 год. двоє озброєних незнайомців у балаклавах проникли в її будинок і забрали грошові кошти та ювелірні вироби. Після цього зловмисники втекли на автомобілі заявниці, який поліцейські виявили неподалік місця події.
Правоохоронці встановлюють обставини скоєння злочину та місце перебування осіб, причетних до нього, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі