Правоохоронці виявили 30 електронних пристроїв у учнів, які здавали ЗНО
Працівники Управління поліції охорони у Львівській області закінчили охорону основної сесії на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє Управління поліції охорони у Львівській області.
Під час охорони ЗНО забезпечувалося збереження контейнерів від початку і до кінця роботи пунктів оцінювання, проводились огляди учнів.
У цьому році, як і в минулих роках, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання працівники поліції охорони виявляли порушників, котрі намагалися пронести мобільні телефони та інші заборонені засоби зв’язку на іспит. Так цього річ було виявлено тридцять таких порушників.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі