Правоохоронці затримали осіб, які пропонували прикордонникам гроші за сприяння у контрабанді
Цими вихідними було затримано двох осіб, які намагалися втягнути у протиправну діяльність прикордонників Чернівецького загону, інформує прес-служба західного кордону.
Так, близько 18:00 години до прикордонного наряду відділу «Красноїльськ», який складався із військовослужбовців строкової служби, підійшло двоє невідомих осіб. Вони запропонували прикордонникам за грошову винагороду посприяти в переміщенні через кордон сигарет. Після отримання категоричної відмови на їх пропозицію, невідомі вдалися до втечі. Проте, прикордонний наряд не дозволив порушникам далеко втекти. Для їх затримання довелося здійснити попереджувальний постріл з автоматичної зброї. Після цього порушників було затримано.
Чоловіків доставлено до прикордонного підрозділу та викликано представників Національної поліції. Затриманими виявилися двоє місцевих мешканців 18 та 26 років. Старший із них уже неодноразово затримувався правоохоронцями за участь у протиправній діяльності пов’язаній із незаконним переміщенням сигарет через кордон. За результатами проведення попередніх оперативно-слідчих дій представниками Нацполіції будуть внесені відомості до ЄРДР за ознаками ст. 369 ККУ – пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй неправомірну вигоду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі