Правоохоронці затримали працівника IT компанії, який здійснював розповсюдження дитячої порнографії
Працівниками Київського управління кіберполіції, в рамках проведення міжнародної операції, що проводиться спільно з правоохоронними органами Сполучених Штатів Америки та Великобританії встановлено 30 річного мешканця міста Києва, який через пірингову «P2P» мережу Інтернет здійснював розповсюдження «дитячого порно». Про це інформує прес-служба Департаменту кіберполіції.
За даним фактом слідчим підрозділом Деснянського управління поліції відкрито кримінальне провадження, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 4 ст. 301 (розповсюдження порнографічних предметів що містять дитячу порнографію) Кримінального кодексу України, у рамках якого задокументовано факти розповсюдження дитячої порнографії працівником IT компанії.
Так, працівниками кіберполіції спільно зі слідчими, у межах розслідування кримінального провадження, проведено санкціонований обшук за місцем проживання виявленого громадянина, в ході якого було вилучено комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, програмне забезпечення за допомогою яких здійснювалося розповсюдження протиправного контенту.
Правопорушник пояснив свою діяльність, як хобі.
Наразі даній особі загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
- У ЦПД РНБО розповіли, хто стоїть за підривами ТЦК
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- На Львівщині тривають пошуки чоловіка, який зник безвісти ще 8 січня (ФОТО)
Найчитаніше
- Померла українка, яка важко захворіла після того, як невдало чхнула
- Внаслідок удару по Полтаві загинув воїн зі Львівщини разом з дружиною
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- У понеділок поховають двох Героїв зі Львова: Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова (ФОТО)
Коментарі