Правоохоронці затримали жінку, що намагалась зарізати свого співмешканця (ФОТО)
Під час сварки цивільна дружина схопила ножа та вдарила ним у груди чоловіка. Потерпілий знаходиться під наглядом лікарів, а жінка дає слідчим покази.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.
Ввечері до чергової частини Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення лікарів про госпіталізацію у стаціонар 61-річного чоловіка із ножовим пораненням грудної клітини.
Його виявили у квартирі будинку на вулиці Шептицького. На адресу виїхала слідчо-оперативна група та керівництво поліції.
За інформацією начальника Дніпровського управління поліції Олександра Кузьміна, у помешканні правоохоронці виявили 48-річну співмешканку власника квартири.
Жінка зізналася, що саме вона нанесла чоловікові ножові поранення, а згодом викликала лікарів.
«Нам вона пояснила, що протягом дня вони перебували вдома та розпивали алкогольні напої. Між ними виник словесний конфлікт, якій закінчився бійкою. У результаті жінка схопила зі стола ніж та вдарила ним чоловіка. Надані пояснення ми перевіряємо», - повідомив Олександр Кузьмін.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. На час досудового розслідування суд відпустив жінку під особисте зобов’язання.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі