На Київщині правоохоронці затримали поляка за продаж дронів, які призначалися для ЗСУ

Іноземець привласнював безпілотники, що надходили як гуманітарна допомога зі США. Для реалізації схеми він використовував підроблену печатку військової частини

У Київській області правоохоронці викрили громадянина Польщі, який торгував технікою, призначеною для українських захисників. Серед привласненого — десятки апаратів бренду Yuneec та FPV-дрони. Про це повідомив начальник слідчого управління ГУНП у Київській області Сергій Болвінов.

За даними слідства, підозрюваний проживає в Україні з початку повномасштабного вторгнення та раніше мав репутацію військового волонтера. Користуючись довірою, він став посередником між благодійним фондом та військовими частинами.

«Насправді іноземець просто підробляв акти приймання-передачі цієї допомоги. Він мав фальшиву печатку однієї з військових частин. Надавав благодійникам фіктивні документи, а дрони просто залишав собі», — зазначив Сергій Болвінов.

Зловмисника затримали «на гарячому» під час контрольної закупівлі, коли він намагався продати 19 дронів.

Наразі іноземцю повідомлено про підозру у незаконному використанні гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку. Слідчі дії тривають, правоохоронці встановлюють повне коло осіб, які могли бути причетні до схеми.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також