Представники ООН прибули до Херсона й відвідали «пункт незламності» (ВІДЕО)
За сприяння ООН буде покращено роботу гуманітарних організацій
До Херсона в межах чотириденного візиту в Україну з робочою поїздкою прибули представники Організації Об’єднаних Націй і зокрема відвідали «пункт незламності».
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у Телеграм.
“До нашого міста приїхали Мартін Гріффітс, заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань і координатор надзвичайної допомоги, та Деніз Браун, постійна координаторка системи ООН в Україні”, – написав Ярослав Янушевич.
Він також додав, що разом вони поспілкувалися з людьми, які перебували у «пунктах незламності», та у пунктах, де видають гуманітарну допомогу.
За словами голови Херсонської ОВА, за сприяння ООН буде покращено роботу гуманітарних організацій та вирішено ще більше проблемних питань місцевих мешканців Херсона.
Нагадаємо, що 12 грудня до України прибув заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс. Його чотириденна поїздка відбудеться на тлі відновлення енергетичних об’єктів, які зазнали руйнувань внаслідок російських обстрілів.
Планується, що Мартін Гріффітс як координатор надзвичайної допомоги має відвідати південь України. Зокрема Миколаїв, а також Херсон, який було деокуповано минулого місяця.
“Гріффітс побачить вплив гуманітарної допомоги та нові виклики, які виникли, оскільки збитки інфраструктури зростають на тлі низьких зимових температур”, – зазначили в ООН.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі