Прем'єр-міністр анонсував ремонт і реконструкцію доріг на Львівщині та створення міжнародного транспортного коридору "GO HIGHWAY"
Прем'єр-міністр України Володмимр Гройсман повідомив у соціальній мережі Фейсбук про ремонт та будівництво доріг на Західній Україні, зокрема сполученням зі Львова та транспортний коридор GO Highway.
«Оновлена дорога Львів - Тернопіль - Вінниця - Одеса - Миколаїв, яка стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та нашими Чорного моря »GO HIGHWAY"(Gdansk-Odesa). У нещодавно прийнятих змінах до бюджету закладені перші 800 млн гривень на реалізацію цього проекту.
Нові можливості сполучення Західний кордон - Львів - Одеса - Миколаїв ми плануємо наростити за рахунок капітального ремонту і реконструкції різних ділянок цієї дороги, будівництва нових розв’язок та об’їздів.
Зокрема, в рамках цього проекту передбачається реконструкція і капітальний ремонт понад 70 кілометрів дороги Краковець - Львів, понад 90 кілометрів Львів- Тернопіль, майже 270 кілометрів дороги Умань -Одеса, ремонт і реконструкція інших ділянок цієї дороги, реконструкція північного об’їзду Львова і будівництво східного об’їзду Тернополя, будівництво декількох десятків нових транспортних розв’язок. Все це дозволить суттєво підвищити і пропускну спроможність траси і безпеку руху." - написав Володмир Гройсман.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі