Прем'єр-міністр України Гончарук подав у відставку

preview_w698zc0
preview_w698zc0Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це він сам написав у «Facebook».

«Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент», — повідомив Гончарук.

Нагадаємо, 15 січня, на «YouTube»-каналі «Як обдурити президента» було опубліковано аудіозапис розмови Олексія Гончарука з міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою та заступницею глави Національного банку України Катериною Рожковою. На нараді обговорювалося, як пояснити президенту ситуацію зі зміцненням курсу гривні. У записі людина зі схожим на голос прем’єра каже про свою некомпетентність в економічних питаннях.​ Під час цієї розмови нібито Гончарук назвав себе «профаном в економіці» і сказав, що в Зеленського «примітивне розуміння економічних процесів».

У Кабінеті Міністрів заявили, що не можуть перевірити автентичність оприлюднених записів. Сам Гончарук стверджує, що проти Уряду загалом і нього зокрема розгорнули масовану інформаційну атаку.

Олексій Гончарук був призначений главою Кабінету Міністрів 29 серпня.


В Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський отримав подану прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком заяву про відставку. Глава Держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо.

Додамо, що раніше такі самі заяви написали всі співробітники Офісу президента, не вказавши при цьому дати. Зазначалось, що будь-якої миті президент може підписати документ.