Президент Франції назвав умову, за якої його країна відправить війська в Україну, - ЗМІ
Тільки в якщо окупанти рф прорвуться на Київ чи Одесу
Президент Франції Емманюель Макрон на зустрічі з парламентськими партіями заявив, що відправлення військ в Україну можливе, а разі, якщо окупанти рф прорвуться на Київ чи Одесу.
Про це повідомив представник комуністичної партії Фаб'єн Руссель, якого цитує L'Independant.
Представник ультраправої партії «Національне об'єднання» Джордан Барделла стверджує, що «немає жодних обмежень та червоних ліній».
Координатор партії «Нескорена Франція» Мануель Бомпар розповів, що «приїхав на зустріч занепокоєним і поїхав ще більш занепокоєним». Руссель додав, що Макрон показував парламентарям карти можливих напрямків ударів росіян в Україні.
«Макрон згадав сценарій, який може ініціювати інтервенцію: просування фронту у бік Одеси або у бік Києва», – зазначив політик.
Додамо, що минулого тижня Емманюель Макрон заявив про теоретичну можливість відправки західних армій в Україну. Після цього європейські країни одна за одною на офіційному рівні наголосили, що відправка військ в Україну не розглядається.
Читайте також: МЗС Франції роз'яснили пропозицію Макрона відправити війська в Україну
Однак представники деяких країн все ж побачили певний сенс в словах Макрона. Наприклад, голова МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що ініціатива Макрона «варта уваги», адже в Україні «вирішується доля Європи»
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Німеччині чоловіки повинні отримувати дозвіл Бундесверу перед тривалими поїздками за кордон
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
Найчитаніше
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- Паливний експерт спрогнозував, якою буде вартість дизелю та бензину в Україні
- У Львові одноріча дитина зачинила маму на балконі дев’ятого поверху
Коментарі