Президент Литви зробив заяву про тривалість війни в Україні
Війна буде позиційною та виснажливою
Війна Росії в Україні стане позиційною та виснажливою, а тривати вона може аж поки одна зі сторін не видихнеться. Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа в коментарі Delfi.
«Зараз ми повернемося до status quo, вона знову стане позиційною, виснажливою. Тоді підраховуватимуться втрати обох сторін і, нарешті, чекатимуть, доки одна з країн не досягне тієї точки, коли більше не зможе продовжувати війну», - сказав він.
Кремль буде намагатися перехопити ініціативу, а Україна максимально протистояти цього. Він також висловив упевненість у тому, що у разі прориву фронту росіянами Україна не програє війну.
«Росія, звісно, може мобілізувати ресурси, не враховуючи думку власного народу, як мобілізувати людей, так і направити все на військові цілі. Можливості інших держав більш обмежені, просто тому, що вони - демократичні суспільства. Все це ті фактори, але ще раз повторюю - не йдеться про поразку України, йдеться про сценарій війни, який невигідний для України», - сказав Науседа.
Президент Литви також зауважив, що Кремль може демонструвати готовність до переговорів, але це лише «тактичні хитрощі». Натомість коли починати переговори з РФ - вирішуватиме лише Київ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
- росія атакувала Україну 41 ракетою, 23 - влучили
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
Найчитаніше
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- У Львові поліція відкрила кримінальне провадження за фактом бійки з ТЦК
- У Львівській області вщент згорів житловий будинок
- У Львові з вікна чоловік викинув собаку
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався зниклим безвісти
Коментарі