Президент України передав Нетаньяху інформацію про зв'язки рф з ХАМАС

В українських спецслужб є докази

Українські спецслужби мають «всі підказки», які вказують на підтримку  терористичного руху ХАМАСу з боку столиці рф. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю французькому каналу France 2.

«Росія так чи інакше підтримує операції ХАМАС. Для наших спецслужб це очевидно. У нас є всі підказки, які змушують нас вважати, що Росія сприяє певним терористичним операціям», - пояснив він. 

За словами президента України Володимира Зеленського, це вже не перший випадок, коли рф підтримує діяльність терористичних угруповань. Вона робила це у Сирії та в Україні. Зеленський пояснив це прем'єр-міністру Ізраїля Біньяміну Нетаньяху під час їхньої телефонної розмови у неділю.

Додамо, що 10 жовтня десятки ізраїльських винищувачів завдали понад 70 ударів по цілях в районі Дарадж-Туффах, який знаходиться на сході сектора Гази. За словами військових, цей район використовується ХАМАС як «центр терору», з якого відбувається велика кількість терактів проти Ізраїлю.

Читайте також: в ГУР розповіли, яку зброю росія намагається передати бойовикам ХАМАСу, щоб дискредитувати Україну

В ООН тим часом заявили, що блокада сектора Гази порушує міжнародне право. Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк назвав те, що відбувається, «вибухонебезпечною ситуацією на пороховій бочці» і закликав впливові держави «розрядити» ситуацію. 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також