Президент України підписав закон про криміналізацію контрабанди
Кримінальна відповідальність за контрабанду
Про це йдеться у картці документа, що опублікований на сайті Верховної Ради України.
Закон стосується криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів й неправильного декларування товарів.
Якщо йдеться про товари вартістю від 7,57 до 15,14 мільйона гривень, то за таку діяльність передбачено штраф від 170 до 425 тисяч гривень. Якщо вартість контрабанди перевищить 15,14 мільйона гривень, то можливе покарання — штраф від 850 тисяч гривень або позбавлення волі на 11 років з конфіскацією майна.
Читайте також: На Прикарпатті група осіб під'єдналась до газопроводу і викачувала щодня по 4 тис. кубів газу
Окрім цього за незадекларовані товари вартістю від 1,136 до 2,271 мільйона гривень передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від 340 тисяч гривень або увʼязнення терміном до шести років. У випадку товарів, які коштують понад 2,271 мільйона гривень, йтиметься про штраф від 1,275 мільйона гривень або увʼязнення до 12 років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- У Тернополі бійка між неповнолітніми дівчатами завершилася ножовим пораненням
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- На Донеччині загинув 23-річний Герой зі Львівщини Антон Сорока
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
Коментарі