Президент України розповів, як можна запобігти окупації Харкова

Зеленський висловився на тлі російського штурму

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для захисту Харкова Україні потрібно лише дві системи Patriot.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам телеканалу ABC News під час свого візиту до Харкова.

 «Все, що нам потрібно, — це дві системи Patriot. Росія не зможе окупувати Харків, якщо вони у нас будуть», - сказав глава держави.

Раніше повідомлялося: в МВС заявили про перші розстріли цивільних жителів Вовчанська російськими окупантами

Крмі того, ситуація в Україні настільки складна, що глава держави був змушений скасувати заплановану поїздку до Іспанії та приїхати прямо до Харкова.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль