Президент України висловився щодо перемовин з путіним
Зеленський впевнений, що Україна не програє війну.
Україна немає інших варіантів окрім перемоги у цій війні, оскільки поразка означає знищення України.Про це заявив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналіста, чи не здається Зеленському, що Україна програє у війні і настав час перемовин з путіним, передає Цензор.НЕТ
«А можна говорити з глухою людиною? Чи можна говорити з людиною, яка вбиває своїх опонентів? Питання в юридичній і політичній площині. Ми запропонуємо майданчик, на якому він може погодитись з тим, що він програв цю війну і що це була помилка, велика помилка, яка для нього маленька, а для нас це трагедія. Для всього демократичного світу - це трагедія, і тому повинна бути справедливість у цьому питання», - заявив президент.
Зеленський впевнений, що Україна не програє війну.
«Чи Україна програє в цій війні? Я впевнений, що ні. Найважче було 24-го два роки тому. У нас немає цієї альтернативи - не перемогти. Немає можливості програти, тому що, що таке Україна пограє? Програє - нас не буде. Не буде нашого існування, тому нам точно не підходить такий фінал боротьби за своє життя», - додав президент.
Читайте також: Зеленський вперше назвав втрати України у війні
«Чи Україна програє і чи буде нам дуже, дуже складно і чи буде велика кількість жертв, залежить від вас, від партнерів, від західного світу. Якщо ми будемо сильні, зі зброєю, ми не програємо цю війну. Ми переможемо, тому що всі кроки назад путіна, щоденні кроки назад, точно будуть мати великий вплив на його суспільство і тоді він буде думати вже про внутрішню безпеку. Ось і все. Якщо подивитися на меседжі, які дає путін сьогодні, він оперує фактами, цифрами і все говорить про плани 30-го року. Ось вам і відповідь, що збирається робити він. він бачить себе до 30-го року. А ми би хотіли з ним закінчити раніше», - резюмував Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі