Президент дав завдання уряду та депутатам після звільнення керівника Банкової
Кабмін має подати кандидатури нових міністрів енергетики та юстиції
Президент України Володимир Зеленський окреслив пріоритетні завдання для Кабінету Міністрів та народних депутатів після кадрових змін, пов'язаних зі звільненням керівника Офісу Президента. Глава держави наголосив, що від ухвалення бюджету насамперед залежить стійкість країни. Про це Президент заявив у своєму вечірньому зверненні.
Володимир Зеленський закликав народних депутатів забезпечити єдність та діалог із урядом для виконання ключових завдань. Найголовнішим пріоритетом він назвав ухвалення державного бюджету.
«Я розраховую, що прем’єр-міністр Юлія Свириденко разом із народними депутатами в діалозі та єдності забезпечить Україні три речі. Найголовніше – ухвалити бюджет 2026 року, тобто спроможність нашої держави захищатися, забезпечувати оборону, забезпечувати всі соціальні виплати та необхідну стійкість. Це те, що потрібно людям», – підкреслив Президент.
Окрім бюджету, Президент очікує від Кабінету Міністрів подання кандидатур на посади двох ключових міністрів.
«Я очікую також кандидатур на міністрів енергетики та юстиції. Чинних міністрів треба оцінити так, щоб зробити абсолютно чіткі висновки, чи відповідають чинні посадовці викликам і цієї зими, і цієї війни», – додав Володимир Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі
Україна вже стала президентською республікою? Схоже Конституцію не "поставили на паузу", деякі гнусаві нею ж*** підтерли