Президент Литви повідомив, що готовий стати посередником між Польщею та Україною

Новини УКРАЇНА

У Польщі відбувся неформальний саміт за участі президентів Литви Гітанаса Науседи, Латвії Едгара Рінкевича, Естонії Аллара Каріса та Румунії Нікушора Дана

Президент Литви Гітанас Науседа заявив про готовність бути посередником між Польщею та Україною, якщо обидві будуть готові вести перемовини. Його слова наводить видання Euronews.

У Польщі відбувся неформальний саміт за участі президентів Литви Гітанаса Науседи, Латвії Едгара Рінкевича, Естонії Аллара Каріса та Румунії Нікушора Дана, яку приймав президент Польщі Кароль Навроцький. 

"Я готовий виступати посередником між Варшавою та Києвом, за умови, що обидві сторони будуть готові до цього. У неформальній обстановці ми також обговорюватимемо це питання, яке для мене надзвичайно важливо", — сказав президент Литви.

За його словами, необхідно дізнатися позицію президента Польщі щодо передумов конфлікту та можливості його вирішення. Сьогодення важливіше, ніж минуле, особливо в умовах російської агресії проти України, підкреслив Науседа. Також сторони обговорили спільні позиції напередодні саміту НАТО в Анкарі. 


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
  2. З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
  3. Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
  4. Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
  5. У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині

Найчитаніше

  1. У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
  2. Знайдено мертвим командира 154-ї ОМБр
  3. З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
  4. У Львові вирує негода: перші наслідки (ФОТО, ВІДЕО)
  5. У Львові блискавка влучила у дитину