Президент нагородив львівську патрульну Тетяну Сороку та її колегу Павла Хрупу (фото)
Патрульній, яка отримала ножове поранення та її напарнику, Президент вручив державні нагороди. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської обалсті.
Вчора, в рамках офіційного візиту Президента України на Львівщину, Петро Порошенко зустрівся з старшим інспектором патрульної поліції Львівської області, старшим лейтенантом поліції Тетяною Сорокою, яка отримала ножове поранення під час несення служби та її напарником лейтенантом поліції, інспектором Павлом Хрупою, який відкрив вогонь в нападника.
Обох офіцерів нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисті рішучість, відвагу та професіоналізм, за ініціативу та наполегливість, відданість справі охорони прав і свобод громадян, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.
Пишаємося нашими колегами та бажаємо Тетяні швидкого одужання. Читайте також: У Львові підрізали жінку-поліцейську (фото)
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі