Президент призначив на Львівщину 12 суддів

Президент України Петро Порошенко підписав чотири Укази, відповідно до яких на Львівщину було призначено 12 суддів. Про це повідомляє Форпост.
Відповідно до Указу Президента України №347/2017 призначено суддями господарського суду Львівської області Козак Ірину Богданівну та Рима Тараса Ярославовича.
Відповідно до Указу Президента України №348/2017 призначено Гедз Богдану Михайлівну суддею Залізничного районного суду міста Львова, Стрепка Назара Любомировича суддею Личаківського районного суду міста Львова, Едера Павла Тадейовича та Єзерського Руслана Богдановича суддями Шевченківського районного суду міста Львова.
Відповідно до Указу Президента України №349/2017 призначено суддею господарського суду Львівської області Стороженко Оксану Федорівну.
Також Указом Президента України №350/2017 призначено суддями Львівського окружного адміністративного суду Коморного Олександра Ігоровича, Костецького Назара Володимировича, Крутько Олену Василівну, Лунь Зоряну Іванівну, Сподарик Наталію Іванівну.
varta1.com.ua: Новини
Коментарі

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована

На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким