Президент України назвав умови для успіху на перемовинах з росією
Також він зазначив, що у плані перемоги є пункт про пакет далекобійної зброї, яка необхідна для сильної позиції України під час переговорів
Сильну позицію України на переговорах із росією забезпечить посилення зброєю на полі бою та запрошення до ЄС і НАТО як гарантії безпеки.
Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.
Президент Зеленський зазначив, що усі подробиці були викладені в плані перемоги України, представленому минулого року.
“Там був пакет зброї, посилення нас на полі бою з урахуванням нашої армії, а не зменшення її, як цього хоче ворог. Далі, що стосується поля бою, то не віддавати ініціативу росіянам, у яких сьогодні на сході вона на жаль є через повільне постачання та комплектування наших бригад”, - нагадав український лідер.
Також він зазначив, що у плані перемоги є пункт про пакет далекобійної зброї, яка необхідна для сильної позиції України під час переговорів.
Окрім цього, президент Зеленський вкотре наголосив на важливості таких гарантій безпеки для України як вступ в ЄС і НАТО.
“Якщо не сьогодні, то хочеться знати коли. І чи це [запрошення в ЄС і НАТО] буде. Це конкретні речі. Навіть, коли ти знаєш, коли у тебе є запрошення, або коли ти знаєш конкретні дати – це сильна позиція у переговорах з росією", – зазначив він.
Також український президент додав, що Україна має повне моральне право використати заморожені російські активи для свого посилення.
Читайте також: Зеленський назвав країни, які проти вступу України до НАТО
“50 мільярдів буде надходити, але “буде”. Вони ще не прийшли. А що з іншими 250 мільярдами, які б нам зараз допомогли?” – зауважив він, натякнувши на те, що загальна сума заморожених активів рф становить 300 млрд доларів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- Україна перейде на базову соціальну допомогу, залишиться тільки одна виплата, – Мінсоц
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася автопригода
Коментарі