Президент уточнив, за якої умови Україна висуне Трампа на Нобелівську премію
Нобелівська премія - одна з найпрестижніших міжнародних нагород, яку кожного року присуджують за видатний внесок у зміцнення миру
Україна номінує президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію, якщо він забезпечить припинення вогню у війні з Росією. Про це заявив український лідер Володимир Зеленський, пише РБК-Україна.
Зеленський уточнив, що сам факт припинення вогню в Україні впливатиме на можливість домовитися про закінчення війни.
"Простим не буде план закінчення війни, але все одно це точно шлях. І якщо Трамп дасть можливість такого припинення вогню світові, передусім українцям, так, його треба номінувати на Нобелівську премію. Будемо номінувати від України", - сказав Зеленський.
Нобелівська премія - одна з найпрестижніших міжнародних нагород, яку кожного року присуджують за видатний внесок у зміцнення миру. Вона була заснована Альфредом Нобелем наприкінці XIX століття. Нобелівську премію миру отримують особи та організації за вагомий внесок у врегулювання міжнародних конфліктів, захист прав людини, роззброєння та інші ініціативи, що сприяють миру.
varta1.com.ua: Новини
У пʼятницю на Львівщину "на щиті" повертається Герой Ігор Ільчишин
Ігор Ільчишин, розвідник групи загону, загинув 1 жовтня 2025 року,
Львівщина попрощається зі захисником Михайлом Сподариком
Поховають захисника на Пантеоні Героїв міського кладовища поряд з іншими воїнами
У пʼятницю Львів попрощається з воїнами Іваном Сологубом та Олегом Шайдуліним
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі