пригожин зробив гучну заяву, щодо ракетного удару рф по таборах його бійців

Закликав російських солдатів не чинити опору

Скріншот з відео

Ввечері  23 червня найманці російської ПВК «Вагнер» заявили про те, що підрозділи регулярної російської армії завдали ракетного удару по місцях їхньої дислокації. Відповідну заяву з відео опублікували в Telegram-каналі ПВК.

«Є повідомлення про ракетний удар по тиловому табору ПВК Вагнера. За інформацією з поля, удар був нанесений з тилу, тобто військовими Міністерства оборони рф», - йдеться у повідомленні.

Лідер «вагнерівців» євген пригожин повідомив, що його люди були готові роззброїтися і знайти точки дотику з російським міноборони, проте натомість «їх підло обдурили».

«Вони завдали ракетних ударів по наших тилових таборах. Загинула величезна кількість наших бійців», — сказав пригожин і пообіцяв прийняти рішення про кроки у відповідь.

Пізніше він оприлюднив ще одне зверненя, в якому заявив, що «зло, яким є російське військове керівництво, має бути зупинено».

пригожин закликав російських солдатів не чинити опору, інакше вони будуть розцінені як загроза і знищені.

При цьому він зазначив, що решта російських державних структур, включаючи президента, уряд, МВС та інші після завершення «операції» працюватимуть у звичайному режимі, а самі найманці після цього повернуться на фронт.

«шойгу щойно боягузливо втік із Ростова. О 21:00 він втік боягузливо як баба. Для того, щоб не пояснюватися, навіщо він підіймав гелікоптери знищувати наших хлопців, навіщо завдавав ракетних ударів. Ця тварюка буде зупинена», — додав він.

Пригожин заявив, що 25 тисяч його бійців хоче розібратися з беззаконням.

«Нас 25 тисяч, і ми збираємося розібратися, чому в країні відбувається беззаконня. 25 тисяч чекають як тактичний резерв, а стратегічний резерв – це ціла армія і вся країна. Хто хоче, приєднуйтесь! Ми повинні покінчити з цією ганьбою», - додав він.

У міноборони рф своєю чергою заявили, що слова пригожина про обстріл є «інформаційною провокацією» і не відповідають дійсності.

Тим часом відомий російський терорист ігор Гіркін заявив, що росія знаходиться за крок від «воєнного перевороту»

У Міноборони рф натомість спростували заяви Євгена Пригожина про удари по тилових таборах ПВК Вагнера:

«Всі повідомлення і відеоматеріали, поширені в соціальних мережах від імені Євгена Пригожина про нібито »удар Міністерства оборони рф по «тилових таборах» ПВК «Вагнера», не відповідають дійсності і є інформаційною провокацією", - йдеться в повідомленні військового відомства.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена