Прикордонники затримали двох українців, які «відсиділися» за кордоном і вирішили незаконно повернутися в Україну (ФОТО)
Перевіряється інформація чи вони не рахуються в списках ухилянтів
На Одещині двох місцевих жителів Болградського району затримали сьогодні о 4 ранку прикордонники Ізмаїльського загону за незаконне перетинання державного кордону України, неподалік села Кубей.
Як повідомляє Ізмаїльський прикордонний загін, чоловіки вирішили повернутись з Молдови до України через «зелений» кордон, оминаючи всі пункти пропуску. У своє виправдання вони пояснили, що начебто йшли з сусіднього села і нічого не порушували, але пильні охоронці кордону показали їм де саме вони перетнули кордон, показавши їм їхні сліди на контрольно-слідовій смузі.
Читайте також: СБУ викрила у західних областях нові схеми ухилення від призову.
На обидвох нічних туристів складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання державного кордону України …» також перевіряється інформація в Болградському РТЦК та СП чи не рахуються дані чоловіки в списках ухилянтів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який рік вважався безвісти зниклим
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
Коментарі