Прикрився смугастим матрацом: на кордоні затримали «ухилянта» (ФОТО)

Думав, що не побачать

Прикордонники затримали чоловіка, який намагався перетнути кордон не зважаючи на діючу заборону. Про це повідомили, 13 травня, у Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

«Сьогодні вранці до пункту пропуску «Шегині» водій мікроавтобуса завіз вісьмох пасажирів, про що було зроблено відмітку в контрольному талоні. Однак, на паспортний контроль прибув водій і сім пасажирів», — розповіли у прикордонників.

Відповідь, куди зник ще один пасажир було отримано під час огляду транспортного засобу.

«Мікроавтобус виявився дуже зручним, тож молодому чоловікові не склало труднощів переміститись з пасажирського сидіння до багажного відділення та зануритись між сумками та валізами, ще й прикритись смугастим матрацом. У такий спосіб українець намагався сховатися від контролю та потрапити до Польщі, адже законних підстав для виїзду за кордон у чоловіка призовного віку не було», — додали у прикордонників.

Особу через кордон не пропущено та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Стосовно перевізника прикордонники Львівського загону направили повідомлення до Нацполіції, в його діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Додамо, що в Україні під час дії воєнного стану діє заборона на виїзд чоловіків призовного віку. Додамо також перелік категорій чоловіків, які можуть перетинати кордон у воєнний стан.