Прийдемо і до всіх наших міст і сіл, буде як і в Херсоні — Зеленський
Президент наголосив, що влада пам’ятає про всі окуповані території та нікого не залишить напризволяще
Президент України Володимир Зеленський переконаний, що завдяки оборонним операціям Збройних сил України і роботі дипломатів обов’язково вдасться звільнити усі окуповані росією землі і вийти на усі ділянки державного міжнародно визнаного кордону України.
Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні до українців, опублікованому в «Facebook».
«Сьогодні ми всі разом відчуваємо піднесення. Не знаю, чи є у нас хоча б хтось, хто ще не дивився відео з нашими херсонцями, які зустрічають українських оборонців. Місяці російської окупації. Місяці знущань над нашими людьми. Місяці розповідей, що росія нібито там назавжди, а все одно — на вулиці море українських прапорів», — сказав Зеленський.
Глава держави підкреслив, що люди у Херсоні й не думали відмовлятись від України, і світ зараз це бачить.
«Бачить, що значить, коли українці зустрічають своїх. Бачить, що значить єдність українців. І бачать, чому ми маємо звільнити від окупантів нашу землю», — додав президент.
Зеленський висловив переконання, що «ми ще побачимо багато таких зустрічей», і зокрема, у тих містах і селах, які поки що в окупації.
«Ми ні про кого не забуваємо, нікого не залишимо. Завдяки нашим оборонним операціям і дипломатії обов’язково вийдемо на наш державний кордон. На всі ділянки міжнародно визнаного кордону України», — наголосив Зеленський.
Глава держави подякував усім українським військовим за блискуче виконання завдань для звільнення Херсону.
«Буде так і в Генічеську, і в Мелітополі. Прийдемо і до всіх наших міст і сіл Донбасу. Обов’язково побачимо, як і в Криму українські сили зустрічатимуть з українськими прапорами, які й там зберігають, які й там сотнями будуть на вулицях у день звільнення», — наголосив Зеленський.
Президент дякує всім, хто воює і працює заради української перемоги.
«Я дякую всім у світі, хто нам допомагає! Вічна слава всім, хто віддав своє життя за рідну Україну», — сказав президент.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі