Про високу напругу не знала, їй мали про це сказати: постраждала дівчина, яка хотіла зробити селфі на вагоні поїзда, розповіла подробиці інциденту (ФОТО)
Дівчина, яку кілька днів тому вразило струмом під час того, як вона намагалася зробити селфі на даху поїзда на залізничній станції «Підзамче», розповіла про подробиці інциденту.
Про це йдеться у дописі Євгенії Полікарпової, на сторінці у соціальній мережі «Facebook».
[gallery ids=«95067,95068»]
«Дівчина попросила назвати її Галею, бо не хоче мати дурну славу. Навіть зараз, на лікарняному ліжку, студентка переконує: нічого поганого не зробила. Мовляв, не залазила у потяг, який рухається, просто вирішила залізти на вагон. Мовляв, вона і не забов’язана знати про високу напругу та те, що перебувати на закритій території не дозволено. Галя впевнена, їй мали про це сказати. Друг Галини нам зізнався, що хотів зробити фото. Але у своїх 20 років хлопець нічого не знав про небезпеку струму!!! Він і надалі вважає, що це можна робити, просто цього дня доля була не на їхньому боці. У Галі тепер маса проблем зі здоров’ям. День лікування коштує близько 10 000 гривень. І це тільки початок. Лікування може затягнутися на півроку, і пластична операція — це квітки. Ураження струмом може потім так вистрілити по здоров’ю, що охо-хо», — йдеться у дописі.
Жінка зазначає, що батько дівчини — Любомир, не хотів просити про допомогу у людей, бо йому соромно. Але лікування дитини є надто дорогим. Тож Євгенія закликає усіхї небайдужих допомогти родині.
«Хто хоче допомогти, звертайтеся до мене в приват», — зазначає Євгенія Полікарпова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі